ADV
Wiadomości
Trending

Jasień / Wyrzucili śmieci do lasu. W środku zostawili podpisane zeszyty córki…

W niedzielę wieczorem 20 marca 2022 r. na grupę Spotted: Brzesko – Bochnia Ogłoszenia Informacje trafiło zdjęcie dzikiego wysypiska w Jasieniu (Gmina Brzesko). Z opisu wynika, że wśród śmieci znalazły się podpisane podręczniki i zeszyty, dzięki czemu można ustalić twórców tego wysypiska. Śmieci zostały rozrzucone dodatkowo przez dzikie zwierzęta. Wpis zyskał ponad 250 lajków oraz został udostępniony kilkadziesiąt razy.

– Rodzice Weroniki D. Proszeni są o zabranie swoich śmieci z lasu w Jasieniu ( lokalizacja zapewne Państwu znana).

Worki że śmieciami rozszarpały zwierzęta i wysypały się podpisane podręczniki i zeszyty…więc łatwo namierzyć – czytamy w opisie zdjęcia.

Jak się okazuje problem tego wysypiska ciągnie się już od kilku miesięcy.

– Te śmieci są już od jesieni. Już ze dwie komisje je badały, przy mnie dzwonili do właścicieli i nic. Oni sobie z tego nic nie robią. Skończy się na tym, że pewnie ktoś o dobrym sercu to pozbiera – komentuje jeden z czytelników.

Czy rzeczywiście tak będzie? Czy nie ma żadnego przysłowiowego „bata” na ludzi którzy wyrzucają śmieci do lasu? Być może wstyd jakiego najedzą się właściciele porzuconych smieci po tym jak zdjęcie i informacja trafiły na Spotted oraz naszą stronę coś zmieni w tym temacie.


foto: Spotted Brzesko

IB

Podobne artykuły

Back to top button