ADV
Wiadomości
Trending

Jasny i czytelny przekaz dla kierowców na parkingu dworca autobusowego w Brzesku

Na początku września 2022 r. zaszły zmiany w organizacji ruchu na ulicach Brzeska, a także dworca autobusowego zlokalizowanego obok galerii handlowej. W związku z przekierowaniem ruchu busów i autobusów na dworzec autobusowy skończył się okres pobłażania dla kierowców, którzy na potrzeby parkingu dla samochodów osobowych „zaanektowali” stanowiska odpraw busów.

Początkowo obsługa dworca próbowała walczyć z tym procederem za pomocą dodatkowych opłat w wysokości 36 zł. Wywołało to jednak tylko irytację kierowców.

Po początkowej burzy okazało się, że można zastosować dużo prostsze i mniej uciążliwe rozwiązania, by łatwiej dotrzeć z informacją do kierowców. Na zewnętrznych stanowiskach postojowych przeznaczonych dla autobusów pojawiły się dodatkowe, czytelne oznaczenia w postaci słupków i kartek z informacjami. Tym razem trudno je przegapić.

O opłacie dodatkowej dla kierowców parkujących na stanowiskach postojowych przeznaczonych dla autobusów pisaliśmy na początku września. Artykuł, jaki opublikowaliśmy na naszej stronie, cieszył się dużym zainteresowaniem, a wiele osób komentowało całą sytuację.

Mandaty dla kierowców na dworcu autobusowym w Brzesku <==

Użytkownicy dworca autobusowego w Brzesku podnoszą jeszcze jeden dosyć istotny problem. W Internecie bowiem nie można znaleźć rozkładu jazdy. Jest to dosyć poważny mankament, bowiem jak planować podróż skoro brakuje dosyć istotnych informacji w postaci tego gdzie i o której można wyruszyć z brzeskiego dworca autobusowego?

O ewentualnym rozwiązaniu tego palącego problemu z pewnością poinformujemy naszych czytelników.

foto: nadesłane przez czytelnika

IB

Galeria zdjęć

Podobne artykuły

Back to top button