Wiadomości
Trending

Kolejny apel o osocze dla ciężko chorego / 6 listopada 2020 r.

W piątek 6 listopada 2020 pojawił się kolejny apel o pomoc dla ciężko chorego mężczyzny zakażonego koronawirusem, a który przebywa na oddziale w Szpitalu Powiatowym w Brzesku. Potrzebne jest osocze od ozdrowieńców z grupą krwi ARh+.

Jak informują jego bliscy mężczyzna jest zakażony koronawirusem i znajduje się w stanie krytycznym. Osocze od ozdrowieńców COVID-19 jest bezcennym lekiem dla pacjentów z ciężkimi objawami zakażenia koronawirusem. Dlatego apelują o to by ozdrowieńcy oddali swoje osocze, które może mu uratować zdrowie i życie.

– Kochani – Prośba – Błaganie do wszystkich którzy przezwyciężyli zarażenie COVID-em i są OZDROWIEŃCAMI–POMÓŻCIE w bardzo ciężkim, krytycznym stanie, w brzeskim szpitalu leży nasz Wujek – żeby uratować mu życie niezbędne jest podanie mu osocza ozdrowieńca grupa ARh+.

Zdajemy sobie sprawę, iż nie można oddać osocza dla konkretnej osoby, ale jeżeli przeszedłeś COVID-19 i jesteś ozdrowieńcem prosimy, pomóż oddaj osocze w Krakowie, Tarnowie bądź w Bochni w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa – apelują bliscy chorego mężczyzny.

Zachorowań jest coraz więcej, ale też z drugiej strony, coraz więcej jest ozdrowieńców. Dlatego Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie apeluje do wszystkich, którzy wygrali z chorobą – podzielcie się swoim zdrowiem i oddajcie osocze.

Jak oddać osocze?

Pisaliśmy o tym w artykule: 

Osocze od ozdrowieńców COVID – 19. Potrzebna pomoc <==

Dodatkowe, szczegółowe informacje od RCKiK w Krakowie można uzyskać w godzinach od 07:30 do 15:00 pod numerem telefonu 663 560 300.


foto – zdjęcie ilustracyjne
IB

Kochani – Prośba – Błaganie
do wszystkich którzy przezwyciężyli zarażenie COVID-em i są OZDROWIEŃCAMI–POMÓŻCIE
w bardzo…

Opublikowany przez Monikę Dadej Piątek, 6 listopada 2020

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast