ADV
Wiadomości

Konfederacja w okręgu tarnowskim (15) zaprezentowała pierwszą trójkę swojej listy wyborczej

Tarnów, 15 lipca 2023 – Konfederacja z ogromnym entuzjazmem ogłasza swoją silną i zróżnicowaną drużynę kandydatów w okręgu tarnowskim (15). Podczas uroczystej konferencji prasowej, ujawniono pierwszą trójkę listy wyborczej, która reprezentuje różnorodne środowiska i doświadczenia.

Na pierwszym miejscu znalazł się Karol Pęczek z Nowej Nadziei, ceniony samorządowiec z Krakowa i dyrektor biura poselskiego Konrada Berkowicza w Tarnowie. Karol Pęczek jest osobą, która zdobyła zaufanie mieszkańców dzięki swojej skuteczności i oddaniu dla dobra lokalnej społeczności.

Na drugim miejscu jest Patryk Mierzwa, mieszkaniec Brzeska i Lider Ruchu Narodowego w okręgu tarnowskim. Jego silna wiara w wartości patriotyzmu, wolności gospodarczej a zarazem przywiązanie do tradycji sprawiają, że Patryk Mierzwa jest głosem dla tych, którzy pragną silnego, jednoczącego się narodu.

Z numerem 3 na liście wyborczej Konfederacji w okręgu tarnowskim jest Marta Mrzygłód, mieszkanka Bochni i lider Konfederacji Korony Polskiej w Tarnowie.

Jesienią odbędą się wybory do parlamentu. Chcemy poznać jakie jest Wasze zdanie? Zapraszamy do udziału w szybkiej ankiecie.

[ays_survey id=”4″]

Konfederacja w okręgu tarnowskim (15) jest przekonana o sile i różnorodności swojej listy wyborczej. Z zaufaniem patrzymy w przyszłość, oczekując, że otrzymamy dwa mandaty poselskie.

Konfederacja Tarnów

Podobne artykuły

Back to top button