ADV
Wiadomości
Trending

Koronawirus / Burmistrz Brzeska wraz z rodziną na kwarantannie / 12 sierpnia 2020 r.

W środę 12 sierpnia 2020 r. w godzinach popołudniowych burmistrz Brzeska Tomasz Latocha poinformował na swoim oficjalnym profilu facebookowym, że podczas wtorkowej wizyty (11 sierpnia) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w Krakowie w trakcie podpisywania umowy na dofinansowanie projektu termomodernizacji Publicznego Przedszkola nr 10 w Brzesku, miał kontakt z osobą zakażoną Covid-19.

W związku z tym decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego burmistrz Tomasz Latocha wraz z rodziną, od godzin wieczornych 12 sierpnia (tj. środa ) zostali objęci kwarantanną.

Jak informuje burmistrz w dalszej części komunikatu ciągłość pracy Urzędu Miejskiego oraz podległych jednostek pozostaje niezakłócona. Obowiązki przejął zastępca dr Grzegorz Brach, który z uwagi na zaistniałą sytuację od czwartku 13 sierpnia przerywa urlop. Grzegorz Brach przebywał na nim od dwóch tygodni i nie miał kontaktu z burmistrzem.

– W sprawach ważnych pozostaję do Państwa dyspozycji poprzez kontakt mailowy i telefoniczny. Dla Wszystkich przekazuję życzenia zdrowia i przypominam o potrzebie zachowywania stosownych środków ostrożności – pisze burmistrz Tomasz Latocha.

Redakcja Informatora Brzeskiego życzy zdrowia oraz szybkiego powrotu do pracy.


IB

Podobne artykuły

Back to top button