ADV
Wiadomości

Księża z parafii w Nowym Wiśniczu objęci kwarantanną / 26 kwietnia 2020 r.

Księża pracujący w parafii w Nowym Wiśniczu zostali objęci kwarantanną. Informacja o tej treści pojawiła się w niedzielę po południu 26 kwietnia 2020 r. na profilu facebookowym Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nowym Wiśniczu. Dwóch księży miało kontakt z osoba u której zdiagnozowano  zakażenie koronawirusem. Wszyscy czują się dobrze. 

Wśród księży objętych kwarantanną jest również ks. Krzysztof Ceglarz, który w latach 2008-2015 pracował jako wikariusz w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

W związku z decyzją sanepidu wszystkie Msze Święte i nabożeństwa w Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nowym Wiśniczu są zawieszone do odwołania. Wszystkie intencje mszalne będą odprawiane zgodnie z wyznaczonymi terminami na plebanii. 

– W tym trudnym czasie zapewniamy Was o naszej nieustannej modlitwie za Was i dziękujemy za wszelkie przejawy wsparcia i życzliwości. Wierzymy, że Pan Bóg wszystkich nas zachowa w zdrowiu – czytamy na profilu wiśnickiej parafii.

Osoby które miały kontakt z kapłanami powinny monitorować swój stan zdrowia (mierzyć temperaturę). W razie dolegliwości powinny skontaktować się z lekarzem.


IB

foto: zdjęcie ilustracyjne pixabay 

W związku z decyzją sanepidu wszystkie Msze Święte i nabożeństwa są zawieszone do odwołania. Wszystkie intencje mszalne…

Opublikowany przez Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nowym Wiśniczu Niedziela, 26 kwietnia 2020

Podobne artykuły

One Comment

  1. Wypada z uczciwości podpisać zdjęcie poglądowe, żeby nie wprowadzać w błąd opinii publicznej!!!

Back to top button