ADV
1
Materiały sponsorowaneWiadomości
Trending

Licytacja reklamy w Informatorze Brzeskim – dla Łucji Krzywdy

Trwa wiele charytatywnych licytacji z przeznaczeniem na wsparcie Łucji Krzywdy. Ich całkowity dochód jest przeznaczany na pokrycie kosztów operacji nienarodzonej Łucji Krzywdy z Jadownik.

Również Nasza redakcja chce wesprzeć maleńką Łucję z Jadownik w jej walce o zdrowie – przekazujemy miejsce na dwie reklamy. Jedna w wersji papierowej naszej gazety, a druga na portalu informatorbrzeski.pl. Szczególnie zachęcamy firmy do skorzystania z tej propozycji i udziału w aukcji.

Redakcja Informatora Brzeskiego organizuje w grupie „Marcelek Kubala pomaga Łucji” dwie licytacje:

  • Miesięczna reklama na stronie informatorbrzeski.pl (baner 570×200). Licytację rozpoczynamy od kwoty 200 zł. Wartość komercyjna – to 500 zł netto. Licytacja trwa do 2.08 do godziny 21:00.

Link do licytacji <==

  • Reklama w papierowej wersji gazety (1/2 strony). Licytację rozpoczynamy od kwoty 200 zł. Wartość komercyjna – to 700 zł netto. Licytacja trwa do 2.08 do godziny 21:00.

Link do licytacji <==

Zapraszamy do licytowania!

Informator Brzeski – to rozpoznawalna marka w regionie tarnowskim. Miesięcznie portal informatobrzeski.pl odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób z regionu. Z kolei papierowe wydanie Informatora Brzeskiego jest dystrybuowane w nakładzie 15 tysięcy sztuk na terenie Powiatów Brzeskiego, Bocheńskiego, Tarnowskiego i Dąbrowskiego.

Trzymam kciuki za powodzenie zbiórki i udaną operację!

O zbiórce na operację Łucji Krzywdy pisaliśmy w artykule: Brakuje 177 tysięcy zł na operację serduszka Łucji z Jadownik. Pomóż w zbiórce <==

grafika – zdjęcie siepomaga.pl

IB

Podobne artykuły

Back to top button