ADV
1
Religia

Lista zakwalifikowanych do przesłuchań na żywo – XIX Konkurs Kolęd i Pastorałek „O Muszlę Św. Jakuba” 2024

W najbliższą sobotę 27 stycznia 2024 r. o godz. 15:30, odbędzie się w naszym kościele Brzeski Koncert Noworoczny na którym wystąpią laureaci XIX KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK „O MUSZLĘ ŚW. JAKUBA” oraz Jury Konkursowe w składzie: Agnieszka Musiał – przewodnicząca oraz członkowie Marcelina Gawron i Łukasz Mazur. Tego samego dnia, od godz. 8:30 w Regionalny Centrum Kulturalno Bibliotecznym w Brzesku odbędą się przesłuchania uczestników konkursu.

Wstęp na przesłuchania jest wolny.

Spośród 100 nadesłanych zgłoszeń, Jury wyłoniło 35 utalentowanych uczestników, którzy awansowali do przesłuchań na żywo.

– Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i cieszymy się tym, że to wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością – informują organizatorzy.

Lista zakwalifikowanych uczestników:
Kategoria A – Przedszkolaki – Zespoły:
1. Sówki – Publiczne Przedszkole nr. 1 w Brzesku
2. Sówki z Zerówki – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Buczu
3. Pszczółki – Publiczne Przedszkole nr.2 w Brzesku

Kategoria B – Dzieci Młodsze (klasy I–III) Soliści:
1. Zuzanna Hojnowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie
2. Agnieszka Witek – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łoniowej
3. Karol Rogóż – Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku
4. Oliwia Świerczek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jadownikach
5. Tatiana Krzywda – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gnojniku
6. Milena Rojkowicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jadownikach

Kategoria C – Dzieci Starsze (klasy IV–VI) Soliści:
1. Aleksandra Grodny – PSP nr 2 im. Jana Pawła II i kard. S. Wyszyńskiego w Jadownikach
2. Konstanty Bujak – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Brzesku
3. Marcel Kózka – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
4. Antoni Płaneta – Dębińskie Centrum Kultury
5. Zofia Petelczyc – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzesku
6. Faustyna Patyk – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzesku

Kategoria D – Dzieci Starsze (klasy IV–VI) Zespoły:
1. Serduszka Uwielbienia – Parafia pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba w Brzesku
2. Ziarenka Nadziei – Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku
3. Anielskie Nutki – Parafia Matki Bożej Anielskiej w Bielczy

Kategoria E – Młodzież (klasy VII–VIII) Soliści:
1. Aleksandra Pluszewska – Parafia w Biadolinach Radłowskich
2. Aleksandra Sacha – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie
3. Agata Świerczek – Centrum Kultury w Gnojniku
4. Kornelia Świątkowska – Syliwa Pasek S&A Crystal Voices
5. Nikola Podstawska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szlacheckich

Kategoria F – Młodzież (klasy VII–VIII) Zespoły:
1. Trzy Wariacje – Parafia pw. Narodzenia NMP w Borzęcinie
2. Chór Kolorowe Nutki – Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 1 im. Królowej Jadwigi w Brzesku
3. Niesforne Nuty – Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2 im św. Jana Pawła II i kard. Stefana Wyszyńskiego w Jadownikach

Kategoria G – Młodzież Szkół Średnich – Soliści:
1. Amelia Majcherczyk – Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Brzesku
2. Anastazja Maćkowska – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
3. Milena Krzywacka – Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Brzesku
4. Wiktoria Dawiec – Sylwia Pasek S&A Crystal Voices
5. Kornelia Woda – Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku
6. Wiktoria Płaneta – Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Brzesku

Kategoria H – Młodzież Szkół Średnich – Zespoły:
1. Dźwięczni – Miejski Ośrodek Kultury
2. Bazki Band – Parafia św. Prokopa Opata w Jadownikach
3. Chór Decek – Dębińskie Centrum Kultury

Natomiast organizatorzy konkursu bardzo serdecznie zapraszają na Koncert Laureatów do Brzeskiej Fary w sobotę o godz. 15:30!

Parafia Św. Jakuba / IB

Podobne artykuły

Back to top button