ADV
Wiadomości
Trending

Łoniowa / W niedzielę palmową kiermasz dla Marcina Sumary

W najbliższą niedzielę – 10 kwietnia 2022 r.  od godziny 9 przed kościołem w Łoniowej (Gmina Dębno) prowadzony będzie kiermasz świąteczny z którego dochód przeznaczony jest na wsparcie rehabilitacji Marcina Sumary. Organizatorzy liczą na otwarte serca mieszkańców. Przygotowano wiele pysznych przysmaków, a także ozdoby wielkanocne.

– W sprzedaży: wyśmienite pierogi, krokiety, makarony, pyszne ciasteczka, ostry chrzan a także czarujące ozdoby świąteczne. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci – zachęcają organizatorzy kiermaszu.

Marcin Sumara z Brzeska ma 36 lat. Nigdy nie był jakiś chorowity, ani nie narzekał na zdrowie. Karetka, szpital i okrutna diagnoza, krwotoczny udar pnia mózgu i prawej półkuli móżdżku. Jedyna nadzieja w prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym. Trwa walka, o to by mógł normalnie funkcjonować. Jego bliscy proszą o wsparcie leczenia i rehabilitacji nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie.

Więcej informacji nt możliwości pomocy Marcinowi Sumarze w naszym materiale:

Pomoc dla Marcina Sumary z Brzeska. Pomóż w jego leczeniu i rehabilitacji <==

Jak pomóc?

Jedną z form pomocy Marcinowi jest wpłata 1% procenta na Fundację Słoneczko Nr KRS: 0000186434 (Cel szczegółowy: Marcin Sumara 1459/S). Cały czas aktywna jest internetowa zrzutka, gdzie można wesprzeć walkę Marcina o zdrowie. Cenne są nawet niewielkie wpłaty.

Działa także facebookowa grupa Pomoc dla Marcina <== – która powstała w celu gromadzenia akcji i licytacji, z których datki są przeznaczane na rehabilitację.

Dlatego prosimy Was o pomoc i rozpropagowanie zbiórki wśród znajomych. Marcin i jego bliscy są niezwykle wdzięczni za wszelkie formy wsparcia i pomocy.

Dołączcie się do zbiórki w serwisie siepomaga.pl <==

IB

PLAKAT

blank

Podobne artykuły

Back to top button