ADV
Sport

Mecz Charytatywny CS:GO dla Kamila Pajora

W poniedziałek 6 grudnia 2021 roku w Zespole Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku odbędzie się w Mecz Charytatywny CS:GO dla Kamila, w którym w formule BO3 zmierzą się zwycięzcy ostatniego turnieju czyli absolwenci oraz tegoroczni maturzyści. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na pomoc dla  Kamila Pajora, który zmaga się z białaczką.

Mecz zostanie rozegrany przy udziale publiczności na małej hali sportowej, a rozpocznie się o godzinie 8:00. Do kibicowania na widowni zapraszamy zainteresowane klasy, które zbiorą po 10 złotych od osoby. Z przyczyn obiektywnych liczba klas mogących wziąć udział w wydarzeniu jest ograniczona.

HARMONOGRAM:

Ze względów organizacyjnych oraz z powodu obowiązujących ograniczeń sanitarnych publiczność zostanie podzielona na trzy grupy:

GRUPA 1: 8:00 – 9:10
GRUPA 2: 9:15 – 10:25
GRUPA 3: 10:30 – 11:40
W każdej z grup maksymalnie może znaleźć się pięć klas. Ilość miejsc jest zatem ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat.

WPŁATY:

Opłata za udział w wydarzeniu wynosi 10 zł od osoby. Wpłaty kwoty w całości dokonuje przewodniczący klasy lub skarbnik po zebraniu pieniędzy w klasie. Wpłaty należy dokonać u p. Wojciecha Nowackiego (sala 104b) lub p. Tomasza Kukli (sala 102) z podaniem nazwy klasy oraz wybranej grupy.

Więcej informacji można znaleźć na plakatach oraz uzyskać u nauczycieli: W. Nowacki, T. Kukla.

Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku

Podobne artykuły

Back to top button