ADV
Wiadomości
Trending

Mieszkanka Powiatu Brzeskiego ciężko ranna w Zakopanem / zdjęcia & video

We wtorek 2 stycznia 2023 r. około godz. 14 młoda kobieta jadąca na skuterze śnieżnym uderzyła w drzewo w rejonie Bachledzkiego Wierchu w Zakopanem.

– Kobieta na skuterze uderzyła w drzewo. Była nieprzytomna. Udzielono jej pomocy i przetransportowano śmigłowcem do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności wypadku – poinformował rzecznik zakopiańskiej policji asp. sztab. Roman Wieczorek.

Wg informacji jakie otrzymaliśmy od naszej czytelniczki – kobieta jest mieszkanką Powiatu Brzeskiego.

Na wypożyczonych skuterach śnieżnych grupa turystów przejeżdżała w rejonie Bachledzkiego Wierchu. Jedna z kobiet straciła panowanie nad maszyną i zderzyła się z drzewem. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

– Na Bachledzkim Wierchu doszło do wypadku na skuterze śnieżnym. Nieprzytomna osoba, która doznała wypadku w trudno dostępnym terenie została zabrana śmigłowcem TOPR-u do szpitala – informuja druhowie z OSP Zakopane – Olcza.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano siły ratownicze w tym: strażaków z JRG KP PSP Zakopane wraz z druhami z OSP Zakopane Olcza, Zespół Ratownictwa Medycznego w Zakopanem, śmigłowiec ratowniczy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe (TOPR), a także Policję.

Miejsce zdarzenia – mapa

foto: Rafał Bańka

IB / OSP Zakopane-Olcza

VIDEO

Zdjęcia

Podobne artykuły

Back to top button