ADV
SportWiadomości

Młodziki 2011 na turnieju „Podhale Elite CUP 2023”

Drużyna Młodzików rocznika 2011 uczestniczyła w 3 -dniowym Turnieju Piłkarskim „Podhale Elite CUP 2023”, który rozegrany został w Ochotnicy Dolnej. Wszystkie spotkania rozgrywane były na sztucznym boisku w Tylmanowej. W Turnieju uczestniczyło 10 drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy.

Galeria zdjęć <==

Zespół Trenera Arkadiusza Śliwy znalazł się w grupie ,,A”, której znalazły się także: Skra Częstochowa, MKS Piaseczno, Miedź Legnica II oraz Szkoła Futbolu Zembrzyce.

Wyniki:
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Miedź Legnica II 2-0
Bramki: Rogóż Aleksander, Śliwa Hubert

AP CANPACK Okocimski Brzesko – MKS Piaseczno 1-2
Bramka dla OKS: Hubert Górka

AP CANPACK Okocimski Brzesko – Skra Częstochowa 0-4

AP CANPACK Okocimski Brzesko – SF Zembrzyce I 4-0
Bramki: Hubert Śliwa, Seweryn Sowa x3

Rozgrywki grupowe zespół zakończył na trzecim miejscu co dało mu możliwość awansowania do Srebrnej Grupy. Zespół może czuć spory niedosyt, gdyż zabrakło zaledwie jedno punktu by awansować do Grupy Złotej.

Wyniki niedzielnych spotkań:
AP CANPACK Okocimski Brzesko – SF Zembrzyce II 6-0
Bramki: Hubert Śliwa x2, Hubert Górka, Seweryn Sowa, Mikołaj Kawa, Arkadiusz Latocha.

AP CANPACK Okocimski Brzesko – Masterkids Skawa 1-2
Bramka dla OKS: Hubert Śliwa

AP CANPACK Okocimski Brzesko – Miedź II Legnica 2-1
Bramki dla OKS: Seweryn Sowa, Olgierd Brzyk

AP CANPACK Okocimski Brzesko – SF Zembrzyce II 4-1
Bramki dla OKS: Hubert Śliwa x2 Seweryn Sowa, Olgierd Brzyk.

Kadra: Kacper Guzik, Nikodem Bartnicki, Dawid Jurkiewicz, Aleksander Rogóż, Aleks Florek, Arkadiusz Latocha, Bartosz Pabian, Mikołaj Klecki, Olgierd Brzyk, Arkadiusz Wąs, Mikołaj Kawa, Hubert Górka, Karol Polek, Krzysztof Drużkowski, Seweryn Sowa, Hubert Śliwa.

Arkadiusz Śliwa (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Jestem bardzo zadowolony, że mogliśmy pojechać na ten turniej. W sobotnich meczach zabrakło nam skuteczności bo sama gra była niezła. Mimo, że nie zakwalifikowaliśmy się do Grupy Złotej to zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony. W niedzielnych meczach w każdym spotkaniu mieliśmy duże posiadanie piłki i sporo sytuacji strzeleckich. Nawet w tym meczu, w którym przegraliśmy przeciwnik oddał dwa strzały, które niestety wystarczyły, żeby nas pokonać. Mimo tego, że cały mecz przeważaliśmy zabrakło nam skuteczności, by móc odnieść zwycięstwo.

Ogólnie nasz wyjazd też miał na celu naszą integrację, by móc trochę odciąć się od codziennych zajęć, a warunki ku temu mieliśmy rewelacyjne. Mieszkaliśmy w Pensjonacie Jurkowski w Ochotnicy Dolnej, gdzie mieliśmy do dyspozycji basen, jacuzzi oraz saunę, z czego zawodnicy mogli korzystać. Chłopcy nie chcieli wracać, a to znaczy, że wyjazd był udany.

Po powrocie czekają nas 4 tygodnie przygotowań do MP U13 w futsalu, których jesteśmy gospodarzem (15-17.12) Na koniec chciałbym podziękować Rodzicom za to, że chłopcy mogli uczestniczyć w Turnieju oraz za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie, dając mi swoje dzieci pod opiekę”.

akademia.okocimski.com

blank

Podobne artykuły

Back to top button