ADV
1
KulturaPowiat TarnowskiWideo
Trending

Niezwykły pokaz akrobatów z eVenti Verticali „CUBO” / 26 sierpnia 2023 r.

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie serdecznie zaprasza i poleca widowiskowe wydarzenie „CUBO” włoskiej grupy akrobatycznej eVenti Verticali. Podniebny pokaz będzie można bezpłatnie obejrzeć w sobotę 26 sierpnia, o godzinie 21:00, na terenie Centrum Wypoczynku i Rekreacji KANTORIA TOSiR.

„CUBO” to niezwykła sztuka gry światła, cieni i tancerzy, którzy balansują wysoko nad ziemią, na trójwymiarowej scenie. Zarówno światła, jak i kolory zmieniają wygląd podwieszonego na wysokości ok. 30 metrów sześcianu w zależności od artystów, którzy poruszają się zarówno wewnątrz, jak i po jego zewnętrznej stronie. Efekty specjalne oraz zapierające dech w piersiach akrobacje wykonawców, którzy prezentują swoje talenty na całym świecie, za każdym razem dostarczają widzom niezapomnianych wrażeń.

Pokaz „CUBO” eVenti Verticali jest częścią projektu TARNOC. Dzięki temu wydarzenie jest darmowe.

Cykl wydarzeń TARNOC jest częścią projektu TARNÓW NOWE SPOJRZENIE, którego głównym prowadzącym jest Miasto Tarnów. Wydarzenie sfinansowano ze środków Funduszy Norweskich w ramach Programu Rozwój Lokalny. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Tarnowski Teatr

Back to top button