Wiadomości

Nowa szata graficzna informatorabrzeski.pl

Od 12 maja 2020 roku czytelnicy Informatora Brzeskiego mogą korzystać z nowej wersji naszego serwisu informacyjnego. Po kilku latach od ostatnich gruntownych zmian na stronie został wdrożony nowy szablon „Jannah” autorstwa TieLabs.

Strona otrzymała nową szatę graficzną oraz usprawniono poruszanie się po niej. Dodano też nowe funkcjonalności m.in. pojawił się profil Informatora na Instagramie oraz na Twitterze. Strona jest jeszcze bardziej przyjazna dla użytkowników telefonów komórkowych. To ważne ponieważ około 80 procent naszych czytelników czyta stronę za pośrednictwem smartfonów.

Stara wersja portalu miała swoje korzenie jeszcze w 2011 roku. Używana do niedawna „skórka” („Jarida” również autorstwa TieLabs) została zainstalowana w 2016 r. Obecna odsłona serwisu jest efektem kilkuletniego doświadczenia i wyjścia naprzeciw wymaganiom osób odwiedzających serwis.

Od momentu uruchomienia serwisu 7 marca 2011 r. opublikowaliśmy ponad 10 000 artykułów. Z racji że strona działa w oparciu o Wordpress system zarządzania treścią jego wydajność przy takiej liczbie artykułów zaczęła spadać. Tak więc przyszedł czas na zmiany. Mamy nadzieję, że czysty, lekki i nowoczesny motyw z wieloma dodatkami przypadnie naszym czytelnikom do gustu.

Sorry, there are no polls available at the moment.

Od 1 stycznia nasz serwis odwiedziło 113 tysięcy unikalnych użytkowników, a strona miała 1 718 715 odsłon. Dziękujemy naszym Czytelnikom za to że korzystacie z naszego serwisu i chętnie do niego wracacie!

Wdrożenie nowej szaty graficznej zostało wykonane przez firmę FHU Comp-Web Studio Mateusz Muniga z Wierzchosławic.

Zainteresowanych znalezieniem archiwalnych informacji zapraszamy do odwiedzenia strony www.archiwum.informatorbrzeski.pl

Zapraszamy do współpracy w zakresie promocji i reklamy Państwa firm i instytucji na łamach naszej gazety oraz portalu informacyjnego. Jesteśmy przekonani, że przyniesie ona wymierne, obustronne korzyści na wielu płaszczyznach.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy!

 

IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast