TOPTOP
Wiadomości

Noworoczne spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich

W sobotę, 25 stycznia, w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sufczynie odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie osób działających w Kołach Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Dębno, które rok rocznie organizowane jest z inicjatywy pana Wójta Wiesława Kozłowskiego.

Ogromnie cieszę się, że inicjatywa tego spotkania na stałe już zagościła w kalendarzu wydarzeń naszej gminnej społeczności. Służy ona nie tylko wzmocnieniu poczucia lokalnej wspólnoty mieszkańców, ale również jest formą wdzięczności za pomoc jaką Koła Gospodyń Wiejskich oferują przy organizowaniu wszelakiego rodzaju imprez odbywających się w ciągu roku, w różnych miejscowościach naszej gminy – mówił wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski do zgromadzonych osób.

W trakcie spotkanie członkinie i członkowie Kół Gospodyń Wiejskich, w prezencie od Wójta Gminy Dębno, otrzymali symboliczne paczki. Poza przedstawicielami władzy lokalnej na noworoczne spotkanie przybyła również pani Marta Malec-Lech z zarządu województwa małopolskiego, która wręczała drobne upominki.  

O oprawę muzyczną spotkania zadbał pan Józef Świstak.

ug

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast