ADV
KulturaWideo
Trending

„Och! Ziuta” – występ Łukasza Kornasia w Szansie na sukces / video

W niedzielę 24 października 2021 r. wyemitowany został 4 odcinek Szansy na sukces Opole 2022″.  Tym razem uczestnicy zmierzyli się repertuarem Ireneusza Dudka, człowieka orkiestry znanego pod pseudonimem Shakin’ Dudi. W repertuarze odcinka usłyszeliśmy najbardziej znane i cenione utwory kompozytora m.in.: „Au sza la la la”, „Och! Ziuta”, „To ty słodka” oraz „Goście idą”. W programie wystąpił Łukasz Kornaś –  mieszkaniec Powiatu Brzeskiego, człowiek wielu pasji, wokalista, muzyk, konferansjer i przewodnik górski. Łukasz zaśpiewał utwór „Och! Ziuta”.

Na stronie Telemagazynu, który podsumował dzisiejszy odcinek czytamy: Następnie poznaliśmy Łukasza Kornasia. Na co dzień związany jest z braną turystyczną i przewozową. Kiedy pracuje jako przewodnik, bardzo często śpiewa dla swoich turystów. Dodatkowo związany jest z zespołem rockowym. W programie pokazał swoje umiejętności w utworze „Och Ziuta”. Dudka radził mu, żeby pomyślał, jak może kreatywnie podejść do tego zadania i wykorzystać np. modulowanie głosu. Później Shakin’ Dudi przyznał, że podobała mu się rockowa wersja Łukasza.

– Nie wygrałem, ale jestem bardzo, bardzo zadowolony. Dziękuję wszystkim za to, że poświęciliście czas aby mi kibicować. Gratulacje dla Azji oraz pozostałych, rewelacyjnych uczestników. Była świetna zabawa i atmosfera! Rock’n’Roll!!! – napisał na swoim profilu Łukasz Kornaś.

Łukasz uruchomił na YouTube swój kanał, gdzie zamieszcza swoje próby muzyczne. Łukasz Kornaś – kanał YT <==

– P.S. Minus jest taki, że przez jakiś czas będę Was częściej katował swoją muzyką – dodaje żartobliwe Łukasz Kornaś.

Pełny zapis odcinka Szansy na Sukces / 24 października 2021 r. <==

Szansa na sukces

Formuła programu nawiązuje do pierwszego polskiego muzycznego show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej, które widzowie przez dziewiętnaście lat oglądali w Dwójce. Uczestnicy wybiorą rodzaj podkładu muzycznego i wykonają utwory artysty, który oceni ich umiejętności. Prowadzący, Marek Sierocki, wylosuje utwór z listy piosenek gościa odcinka. Laureaci poszczególnych wydań zostaną zaproszeni do finałowego koncertu, w którego trakcie jury wybierze zwycięzcę. Nagrodą główną będzie udział w „Debiutach” podczas 59. KFPP w Opolu.

foto: Łukasz Kornaś@fb

IB / telemagazyn.pl/

VIDEO

blank

Podobne artykuły

Back to top button