ADV
Kultura

Oferta Dębińskiego Centrum Kultury w Jastwi na sezon 2021/22

Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi zaprasza do skorzystania z bogatej i różnorodnej oferty zajęć edukacyjnych organizowanych w sezonie 2021/22. „Rozwijamy skrzydła w DCK” to hasło, które pomimo wielu wyzwań, tak w zeszłym roku jak i w tym, będzie towarzyszyć uczestnikom w twórczej podróży.

Zapisy na tegoroczne zajęcia zostaną uruchomione od 7 września od godz. 8:00. Będą możliwe za pomocą wygodnego formularza internetowego na portalu internetowym Dębińskiego Centrum Kultury www.kulturadebno.pl <== oraz telefonicznie 14 66 58 661.

– Oprócz dobrze znanych zajęć, oferujemy i zachęcamy do odkrywania i rozwijania pasji, podczas nowych warsztatów. Zapraszamy i kierujemy ofertę do wszystkich grup wiekowych – od najmłodszych do naszych wspaniałych Seniorów – mówi Łukasz Przybyło, dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury.

Dodatkowo od tego roku, rozpoczyna się tworzenie zorganizowanego ruchu harcerskiego w Gminie Dębno. Zajęcia harcerskie będą organizowane w siedzibie Dębińskiego Centrum Kultury, w sobotnie przedpołudnia.

Pomimo wielu wyzwań stworzyć zostaną nowe grupy muzyczne i artystyczne: nowe zespoły, młodzieżową orkiestrę dętą, chór gminny, grupy teatralno – wokalne, młodzieżową kapelę ludową, reprezentacyjny zespół tańca nowoczesnego. Powstanie nowej Hali Widowiskowo – Sportowej w Dębnie a także pozyskanie środków z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zakup nowej, mobilnej, plenerowej sceny DCK, stwarzają możliwości wielu nowych przedsięwzięć kulturalnych, artystycznych, społecznych i sportowych w naszej Gminie Dębno.

Informacje dodatkowe udzielane są pod nr telefonu 14 66 58 661 lub przez email: biuro@kulturadebno.pl

– Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi, potrzeby. Kultura jest w nas. Tworzymy ją razem. Czekamy na Was w nowym roku szkolnym. Zapraszamy w otwarte progi Dębińskiego Centrum Kultury – zachęcają instruktorzy centrum kultury.

DCK

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button