ADV
Wiadomości
Trending

Okocim. Kiermasz z wypiekami dla Pawła Piekarczyka / 22 października 2023 r.

Lokalna społeczność mobilizuje się by wesprzeć Pawła Piekarczyka druha z OSP Okocim. Stowarzyszenie „Okocim od Serca”, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Okocimskiej oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Okocimiu organizują w najbliższą niedzielę tj. 22 października 2023 kiermasz z wypiekami.

– Dobrowolne datki pozyskane ze sprzedaży w całości przeznaczone są na rehabilitację Pawła Piekarczyka dh OSP w Okocimiu.

Paczki z ciastami będą do nabycia po każdej Mszy Św. na placu kościelnym jeżeli będzie ładna pogoda, w przypadku deszczu w budynku parafialnym obok kościoła.

Serdecznie zapraszamy do udziału – zachęcają organizatorzy.

Historia Pawła Piekarczyka

Paweł Piekarczyk 31 letni, strażak z Okocimia uległ we wrześniu 2023 r. ciężkiemu wypadkowi oraz doznał urazu mózgu. Przeszedł dwie operacje i po kilku dniach został wybudzony ze śpiączki. Dostał drugą szansę i żyje! Jest jednak częściowo sparaliżowany i nie mówi. By mógł wrócić do normalnego życia potrzebna jest intensywna rehabilitacja. Koszty terapii są jednak znaczne, dlatego wspomóżmy bliskich Pawła w jego walce o powrót do zdrowia.

Jak pomóc Pawłowi?
Rodzina Pawła Piekarczyka uruchomiła zbiórkę internetową w serwisie zrzutka.pl.

Jeżeli możesz – wspomóż ten szczytny cel. Za każdy odruch Serca bardzo dziękujemy, prosimy również o modlitwę o zdrowie Pawła.


IB / Sołectwo Okocim / zrzutka

blank

Podobne artykuły

Back to top button