SportWiadomości
Trending

Okocimski uległ w Limanowej

Wyjazdowe spotkanie z MKS Limanovia Limanowa zakończyło się porażką zespołu Okocimskiego Brzesko, który uległ wynikiem 0:3. Strzelcami bramek w tym meczu zostali: Grzegorz Król, oraz dwukrotnie Arsen Bandarenka. Obecnie zespół trenera Jarosława Ulasa plasuje się na 15 miejscu w ligowej tabeli.

Samo spotkanie nie ułożyło się najlepiej dla „Piwoszy”, którzy już w 9 minucie meczu stracili czołowego zawodnika Sebastiana Klimczyka, który doznał kontuzji. W 23 minucie meczu kibice, którzy pojawili się na stadionie w Limanowej zobaczyli pierwszego gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Arsen Bandarenka zdobywa swojego pierwszego gola w meczu. W 27 minucie dyspozycję Miłosza Żmudzkiego sprawdzał Paweł Kuliga, a futbolówkę po jego strzał zdołał przenieść nad poprzeczkę bramki. Sześć minut później strzał z ok 30 metrów oddał Paweł Matras, po którym piłka przeleciała tuż obok słupka. Pod koniec pierwszej połowy wynik spotkani próbował podwyższyć wspomniany Paweł Matras, jednak i tym razem piłka powędrowała po za linie końcową.

Druga połowa nie rozpoczęła się najlepiej dla „Piwoszy”, którzy już w 52 minucie stracili kolejnego gola. Piłkę do siatki skierował ponownie Arsen Bandarenka, który wykorzystał dośrodkowanie po stałym fragmencie gry. Dwie minuty później w polu karny strzał na bramkę oddał Grzegrz Król, jednak piłka został wybita pod nogi Grzegorza Króla, który nie miał problemu z pokonaniem bramkarza z Brzeska.