Sport

Okocimski Brzesko pokonał na własnym stadionie Jarmuta Szczawnica

W sobotę zespół Okocimskiego Brzesko pokonał na własnym stadionie Jarmuta Szczawnica wynikiem 3:2. Bramki w tym spotkaniu zdobyli m.in. Chawkat Zakareya oraz Konrad Kuliszewski, którzy zanotowali swoje debiutanckie bramki w brawach „biało-zielonych”, rywalizując na szczeblu czwartoligowym.

Chawkat Zakareya mimo, że etatowo wpisywał się na listę strzelców w rezerwach Okocimskiego to na pierwszego gola w pierwszej drużynie musiał poczekać do ostatniego spotkania w rundzie jesiennej. Zawodnik bramkę dla „Piwoszy” zdobył w 73 minucie wykorzystując podanie Jakuba Barana, dając tym samym prowadzenie w meczu na 2:1.

Swojego debiutanckiego gola zanotował również Konrad Kuliszewski, który w 83 minucie po podaniu Michała Zydronia pokonał bramkarza gości, dając tym samym trzy punkty dla zespołu Okocimskiego.