ADV
Wiadomości
Trending

Okrutna choroba odbiera trójce dzieci mamę. Wspomóż leczenie Beaty Raciędy

Beata Racięda pochodzi z Woli Debińskiej, obecnie jest mieszkanką gminy Gnojnik. Beata jest przede wszystkim mamą trójki wspaniałych dzieci. Zachowała rok temu. Jak się okazało na zespół Guillaina-Barrégo. Z każdym dniem choroba osłabia mięśnie i odbiera władzę nad ciałem. Co gorsza, nie da się z niej wyleczyć.

Zespół Guillaina-Barrégo to bardzo rzadka choroba, która niesie za sobą tragiczne konsekwencje. Zazwyczaj zaczyna się niegroźnie od łagodnej infekcji, zwykłej choroby. Jednak po czasie może skończyć się śmiercią, lub pod respiratorem…

Pod koniec października wystartowała zbiórka w serwisie siepomaga.pl, której celem jest zebranie środków na wsparcie rehabilitacji Beaty.

Koszt 3 miesięcznego turnusu rehabilitacyjnego dla Beaty to ogromne środki będące niestety poza zasięgiem jej bliskich.  Potrzeba blisko 100 tysięcy złotych. W trwającej zbiórce dzięki hojności ofiarodawców udało się uzbierać 18 566 zł co stanowi 20,45% potrzebnych środków. Brakuje jeszcze 72 232 zł.

Liczymy na wielkie serca naszych Czytelników! Liczy się każda – nawet najmniejsza wpłata.

– Patrzenie, jak Beata powoli znika, cały czas łamie mi serce. Ma dzieci, rodzinę! To takie niesprawiedliwe… Lekarze rozkładają ręce, nie są w stanie jej pomóc. Jedyną szansą na zahamowanie choroby jest rehabilitacja. Intensywna, niezwykle kosztowna rehabilitacja.

Otrzymaliśmy kwalifikację do 3-miesięcznego turnusu. To jedyna i ostatnia szansa dla mojej córki. Jednak jego cena zwala z nóg. Nie jestem w stanie opłacić niezębnego leczenia…

Każda złotówka może pomóc mojej córce! Proszę, wesprzyj jej zdrowie. Dla niej, dla mnie, dla trójki jej dzieci… – mówi Zbigniew, tata Beaty.

Jak pomóc?

Zrzutka

Wszystkie osoby dobrej woli zapraszamy do wsparcia rehabilitacji i leczenia Beaty.

Działa zrzutka w serwisie siepomaga.pl: Okrutna choroba odbiera trójce dzieci mamę! Twoja pomoc potrzebna od zaraz! <==

1,5 procenta podatku

Jak przekazać swój podatku Beacie, przez Twój e-PIT ?
1. Wypełniając formularz rozliczenia kliknij opcję „Wybierz organizację”.

2. Następnie, na liście organizacji wyszukaj „FUNDACJA SIEPOMAGA” lub wpisz numer KRS „0000396361”.

3. W polu „Cel szczegółowy 1,5%” wskaż konkretnego Potrzebującego, w tym przypadku wpisując „0228221 Beata”.


foto: siepomaga.pl
IB

Podobne artykuły

Back to top button