ADV
SportWiadomości
Trending

Pływalnia w Bochni z obniżoną temperaturą wody. W Brzesku trwa przerwa techonologiczna

Trudna sytuacja na rynku surowców energetycznych powoduje, że większość branż czy to związanych z produkcją, czy też usługami zaczyna coraz mocniej zaciskać pasa. Nie inaczej jest w przypadku obiektów takich jak kryte pływalnie, gdzie odpowiednia temperatura wody ma kluczowe znaczenie dla osób korzystających z basenów.

W związku z rosnącymi kosztami energii oraz brakiem programów wsparcia dla obiektów sportowo-rekreacyjnych, po przerwie technicznej na Krytej Pływalni w Bochni obniżona zostaje temperatura wody w nieckach basenowych średnio o 1-2 st. C.

Od poniedziałku 12 września temperatura w nieckach wynosi:
– basen sportowy 27 st. C
– basen rekreacyjny 30 st. C
– jacuzzi 32 st. C.

– Mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to Państwu w korzystaniu z naszej pływalni, nam zaś pozwoli zaoszczędzić energię, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania całego obiektu w tak trudnych czasach, w których przyszło nam wszystkim funkcjonować – czytamy na stronie Krytej Pływalni w Bochni.

A jak wygląda sytuacja w Brzesku? Jak narazie brak oficjalnych komunikatów w sprawie ewentualnych programów oszczędnościowych. Dodatkowo od 5 do 25 września trwa tradycyjna przerwa technologiczna.


IB

Podobne artykuły

Back to top button