ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Policja poszukuje świadków wypadku w Biadolinach Radłowskich

Wydział do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzi czynności w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginęło 9-letnie dziecko.

W niedzielę 21 maja 2023 roku, około godziny 11.40 na tarnowskim odcinku autostrady A4 (480 kilometr, 6 hm), na wysokości miejscowości Biadoliny Radłowskie w kierunku Tarnowa, doszło do śmiertelnego wypadku drogowego.

Z wstępnych ustaleń wynika, że dwa samochody osobowe mercedes oraz volkswagen jechały w tym samym kierunku i kilkadziesiąt kilometrów za węzłem Brzesko doszło do kontaktu między pojazdami. W wyniku zderzenie samochód mercedes wjechał w bariery energochłonne oraz ekrany dźwiękochłonne, a jadący w nim 9-letni chłopiec, w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w krakowskim szpitalu.

Osoby będące świadkami tej sytuacji lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numer telefonu☎️ 47 831 1348, dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer alarmowy ☎️ 47 831 12 22 lub wysyłając e-mail na adres: mienie.kmp@tarnow.policja.gov.pl lub rzecznik@tarnow.policja.gov.pl


foto: OSP Szczepanów
KMP Tarnów

Podobne artykuły

Back to top button