ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Policja zaprasza na wstępne testy sprawnościowe. Tarnów / 14 czerwca 2024 r.

Chcesz wstąpić do Policji? Dajemy Ci możliwość sprawdzenia siebie i swoich możliwości.
W piatek 14 czerwca 2024 roku, w hali sportowo-widowiskowej Arena Jaskółka o godzinie 9:00 odbędą się próbne testy sprawności fizycznej. Testy są identyczne jak docelowy egzamin kwalifikujący do wstąpienia w szeregi Policji. Biorący udział, pod czujnym okiem naszych instruktorów, otrzymają niezbędne wskazówki, aby jak najlepiej pokonać elementy toru oraz przygotować się do właściwego egzaminu.
Podczas wydarzenia, będzie można uzyskać informacje o wymaganych dokumentach i procedurze związanej z naborem do służby w Policji.
Zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie. Ilość miejsc na próbne testy jest ograniczona. Jeśli nie chcesz brać udziału w teście, to możesz kibicować jego uczestnikom.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś. Na zgłoszenia czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 pod nr tel. 47 831 1401, kom. 696 989 311 lub całodobowo na adres e-mail kmp@tarnow.policja.gov.pl
Dokumenty związane naborem do Policji, można składać w każdy wtorek od godziny 11:00 do 19:00 w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie przy ul. Traugutta 4.
Tarnowska Policja
PLAKAT
blank

Podobne artykuły

Back to top button