ADV
Wiadomości

Policjanci i wszyscy chętni oddadzą krew / 12 marca 2021 r.

W piątek 12 marca 2021 roku przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Brzesku stanie „krwiobus” z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Tego dnia w godzinach 8:00-13:00 policjanci, pracownicy cywilni oraz wszyscy, którzy odwiedzą komendę będą mogli honorowo oddać krew dla osób potrzebujących, rannych i chorych.

Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł.insp. Bogusław Chmielarz oraz Zarząd Klubu HDK zachęcają wszystkich chętnych, aby podzielić się bezcennym darem, jakim jest krew. Ta prosta forma pomocy może przyczynić się do uratowania ludzkich istnień. Policjanci oraz pracownicy policji to osoby pełne empatii, zawsze gotowi do niesienia pomocy. Dzięki zaangażowaniu w akcję krwiodawstwa mogą wspomóc najbardziej potrzebujących. To nic nie kosztuje. Krew trafia do szerokiej grupy odbiorców, m.in. rannych w wypadkach, osób przewlekle chorych, kobiet w ciąży oraz dzieci.

Zbiórka nie jest zamknięta – mogą wziąć w niej wszyscy chętni.

– Gorąco zachęcamy zarówno policjantów jak i krwiodawców z pozostałych zaprzyjaźnionych służb, a także wszystkich chętnych do czynnego udziału w zbiórce – zachęcają organizatorzy.

KPP Brzesko

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button