Religia

Ruszyła rekrutacja do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie

Od 1 marca chętni kandydaci mogą zacząć zapisywać się do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

– Mamy dla Ciebie bardzo ważną propozycję. Postanowiliśmy w naszej Wspólnocie zorganizować coś, co pomoże Ci w zrobieniu miejsca dla Słowa Pana Boga. A przez to będzie Ci łatwiej usłyszeć to, czego On pragnie względem Ciebie, pamiętając, że Pan Bóg niczego nie wymusza. On przychodzi z propozycją. Odpowiedź jest w Twoich rękach – zachęcają przedstawiciele WSD w Tarnowie.

Chodzi o PROJEKT MELCHIZEDEK. Jest to praktyczna pomoc w rozeznaniu powołania dla chłopców w wieku licealnym/studenckim.

Każdy kto wyrazi chęć wzięcia udziału w tym projekcie otrzyma 9 maili wysyłanych co 3 dni, w każdym z nich zawarta będzie katecheza (nauczanie) i świadectwo oraz wskazówki do pracy nad sobą i życia duchowego. Nauczanie i świadectwo będziemy zamieszczać na naszym kanale na YouTube w formie filmiku.

PROJEKT, którego realizację rozpoczniemy w Wielką Sobotę (wysyłanie maili) zakończymy REKOLEKCJAMI w Błoniu pod Tarnowem w dniach 7-9 maja.

– Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w tym projekcie! Stosowne informacje będą w odpowiednim czasie nagłaśniane w Diecezji. W parafiach pojawi się także komunikat na ten temat Pasterza Diecezji, księdza biskupa Andrzeja Jeża. „Odwiedzaj” stronę naszego Seminarium Duchownego a także fb.

Pamiętaj, że codziennie modlimy się za rozeznających powołanie. Zatem także za Ciebie! – dodają przedstawiciele WSD Tarnów.

WSD Tarnów

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast