ADV
Wiadomości
Trending

Pomoc dla rodziny Górków po pożarze domu w Przyborowie

W środę 17 stycznia 2024 r. w domu rodziny Górków z Przyborowa (Grzegorza i Wioletty oraz ich dzieci) w wybuchł pożar. Mimo podjętej akcji gaśniczej straty są bardzo duże. Przed przybyciem służb ratowniczo-gaśniczych ogień zajął część budynku. Doszło do znacznych uszkodzeń wewnątrz budynku. Wypalone jest także poszycie dachu. Podczas pożaru tego co nie strawił ogień, zniszczyła woda. Pozostało zdewastowane wnętrze.

Dom nadaje się do całkowitego remontu, a koszty z tym związane stanowczo przekraczają ich możliwości finansowe. By wesprzeć pogorzelców została zorganizowana zbiórka środków na remont domu, który umożliwi rodzinie ponowne, jak najszybsze odzyskanie dachu nad głową.

Po raz kolejny za pośrednictwem naszej strony zwracamy się z apelem o pomoc dla pogorzelców. Liczymy na dobre serce naszych czytelników.

– Z głębi serca zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie dla rodziny Górków z Przyborowa, Grzegorza i Wioletty wraz z dziećmi, którzy doświadczyli tragicznego pożaru swojego domu jednorodzinnego.

W wyniku tego nieszczęścia stracili nie tylko dach nad głową, ale również wiele cennych wspomnień i codziennych potrzeb. Obecnie rodzina Górków potrzebuje naszej pomocy, aby odbudować swoje życie.

Każda wpłata, bez względu na jej wielkość, przyczyni się do zminimalizowania skutków tej tragedii. Niech nasza wspólnota pokaże solidarność i wsparcie dla tych, którzy utracili wszystko.

Dziękujemy z góry za każdą okazaną pomoc. Razem możemy uczynić wiele i przywrócić uśmiech na twarzach Górków – czytamy w apelu bliskich rodziny Górków.

Jeżeli możesz – wspomóż pogorzelców z Przyborowa. Cel zorganizowanej zrzutki to 80 000 zł, jak do tej pory 79 osób wpłaciło 8 510 zł. Liczy się każda nawet najdrobniejsza wpłata i okazane serce dla pogorzelców.

Zrzutka:

O pożarze pisaliśmy w artykule:

Pożar domu w Przyborowie / 17 stycznia 2024 r. <==


foto: OSP Łęki
IB / zrzutka.pl

Podobne artykuły

Back to top button