ADV
Wiadomości
Trending

Poważny wypadek na autostradzie A4. Zderzenie dwóch samochodów dostawczych / 15 listopada 2023 r.

W środę 15 listopada 2023 r. około godz. 8.00 na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Wokowice (477 km autostrady, pas w kierunku Tarnowa) doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych. Na szczęście w bardzo poważnie wyglądającym wypadku nikt nie został poszkodowany. Niestety wraki zablokowały jezdnię.

Szczątki rozbitych pojazdów zaścieliły całą szerokość jezdni. Na czas prowadzenia akcji ratowniczej i usuwania pozostałości powypadkowych autostrada jest zablokowana. Policja kieruje na zjazd na drogę krajową nr 94. W związku z tym tworzy się potężny korek przed węzłem Brzesko. Ma on już 3 km długości. Dodatkowo duże utrudnienia występują na obwodnicy Brzeska.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano strażaków z JRG Brzesko oraz druhowie z OSP Szczepanów, Zespół Ratownictwa Medycznego, a także Policja i Służba autostradowa.

Policjanci kierują na objazd na węźle Brzesko do drogi krajowej 94 i ponownie można wrócić na autostradę skręcając w Wojniczu na północ do węzła Tarnów-Mościce i kontynuować jazdę w kierunku wschodnim.

foto: nadesłane PSP Brzesko

IB

Galeria zdjęć – PSP Brzesko

Galeria zdjęć – Dominik

Podobne artykuły

Back to top button