ADV
1
Wiadomości

„Powitanie Lata” w Szczurowej / 26 czerwca 2021 r.

Już w najbliższą sobotę 26 czerwca w Szczurowej – w Parku Kępińskich odbędzie się „Powitanie Lata”.  Impreza startuje o godzinie 17.00. Co warto zauważyć – to jedna z niewielu imprez plenerowych jakie są organizowane w Powiecie Brzeskim w ostatnim czasie. Dodatkowo można połączyć przyjemne z pożytecznym – a więc zaszczepić się przeciwko Covid-19 oraz dać się spisać w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności.

W programie; animacje, gry i zabawy dla dzieci, występ Orkiestry Dętej ze Szczurowej, Stand-Up Wojtka Pięty oraz koncert zespołu „Beauty Plate”. Dodatkowe atrakcje to warsztaty tworzenia eko-toreb, gastronomia oraz wizyta Stowarzyszenia Motocyklowego Road Rats Szczurowa. Szczegóły na plakacie poniżej.

Dodatkowo w trakcie imprezy będzie możliwość zaszczepienia się szczepionką Johnson&Johnson. Opiekę medyczną zapewniaj Ośrodki Zdrowia ze Szczurowej oraz Zaborowa. Wśród mieszkańców gminy, którzy się zaszczepią zostaną rozlosowane dwie nagrody: smartwatch Huawei Watch Fit oraz parownicę KARCHER SC 2 EasyFix.

W związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 podczas imprezy będzie możliwość dokonania samospisu przy pomocy pracowników Wojewódzkiego Biura Spisowego w Krakowie.

szczurowa.pl / IB

 

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button