ADV
Wiadomości

Powstaje kolejna grupa wsparcia dla rodziców po stracie dziecka

W Tarnowie, z inicjatywy Fundacji Opes139, powstaje kolejna grupa wsparcia dla rodziców po stracie dziecka w wyniku poronienia, śmierci okołoporodowej i martwego urodzenia. Spotkania są bezpłatne.

Jeśli jesteś rodzicem po stracie i potrzebujesz bezpiecznego miejsca by o tym porozmawiać. Potrzebujesz wsparcia i zrozumienia po stracie swojego dziecka. Poroniłaś i nie umiesz sobie z tym poradzić i żyć na nowo. Chcesz wyjść do świata i opowiedzieć o swojej stracie, o swoim dziecku. Chcesz przyjrzeć się na nowo relacjom z otoczeniem. Fundacja Opes139 z Tarnowa serdecznie zaprasza do tworzonej grupy wsparcia.

Grupa będzie liczyć maksymalnie 8 osób, a spotkania (2,5 h) odbywać się będą dwa razy w miesiącu, od lutego 2022. Grupa będzie zamknięta od drugiego spotkania.

Zajęcia prowadzić będzie Katarzyna Suma Wójcik psycholog i psychoterapeuta z Krakowa, mająca wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzicami po staracie. Jeśli jesteś zainteresowany, wszelkie informacje uzyskasz, dzwoniąc pod numer telefonu: 510 620 392. Telefon jest czynny w godz. od 9 do 16 od poniedziałku do piątku.

Przed pierwszymi zajęciami grupowymi odbędzie się indywidualne spotkanie z prowadzącą. Terminy spotkania indywidualnego do wyboru: 7 stycznia, 21 stycznia i 4 lutego.

Tarnow.gosc.pl

Back to top button