ADV
Powiat BocheńskiWiadomości
Trending

Pożegnanie oddziałowej noworodków

Były kwiaty, słodki poczęstunek, ale przede wszystkim podziękowania. Po 20-latach pracy  na oddziale noworodków z bocheńskim szpitalem pożegnała się Anna Jaworska. Pielęgniarkę oddziałową żegnał dyrektor Jarosław Kycia, ale też pielęgniarki z wszystkich innych oddziałów lecznicy.

Pani Ania z bocheńskim szpitalem związana była od 2003  roku. Od samego początku pracowała na stanowisku pielęgniarki oddziałowej noworodków. Ceniona za dużą wiedzę, ale też odpowiednie podejście do pacjentek. Stale podnosiła swoje kwalifikacje. W 2011 roku uzyskała specjalizację z  pielęgniarstwa neonatologicznego.

W 2019 roku znalazła się w gronie  ponad czterdziestu pielęgniarek w Polsce odznaczonych za zasługi w ochronie zdrowia. Odznaczenia  przy okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej w Ministerstwie Zdrowia wręczał ówczesny minister zdrowia.

Pani Ania uczestniczyła w organizacji oddziału po wybudowaniu nowego pawilonu położniczo-ginekologiczno-neanotologicznego. Wprowadzone wówczas  rozwiązania z powodzeniem funkcjonują po dziś dzień.

szpital-bochnia.pl

Podobne artykuły

Back to top button