ADV
Wiadomości
Trending

Próba gwałtu w Jasieniu – 9 sierpnia 2020 r.

W ostatnich dniach na jednej z brzeskich grup typu spotted pojawiła się informacja nt. próby gwałtu do jakiej miało dojść w niedzielę 9 sierpnia 2020 r. w miejscowości Jasień na ulicy Prostej. Młoda dziewczyna miała zostać napastowana przez mężczyznę. Ze względu na charakter zdarzenia nie chcemy ujawniać więcej szczegółów jakie znalazły się we wpisie.

Z powodu bulwersującego charakteru zdarzenia poprosiliśmy przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Brzesku o komentarz w tej sprawie. Oto odpowiedź:

– W dniu 9 sierpnia 2020 roku Komenda Powiatowa Policji w Brzesku, została powiadomiona o zdarzeniu, które miało miejsce w Jasieniu, przy ul. Prostej. Aktualnie trudno jest określić jednoznaczny kierunek prowadzonego postępowania, dlatego, też trwają czynności sprawdzające pod kątem czynu stypizowanego w art. 13 par 1 kodeksu karnego w związku z art. 197 par 1 kodeksu tzn. usiłowania przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem, doprowadzenia innej osoby do obcowania płciowego – poinformował naszą redakcję podinspektor Jacek Nieć Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

zdjęcie ilustracyjne

IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button