ADV
Wiadomości
Trending

Program Interwencja w Brzesku. W piątek 3 listopada emisja programu

W piątek 3 listopada 2023 r. w programie Interwencja telewizji Polsat wyemitowany został reportaż poświęcony sytuacji lokatorów spółdzielni mieszkaniowej w Brzesku. Mieszkańcy otrzymali do uregulowania dopłaty za energię cieplną, które idą w tysiące złotych. Są tym mocno oburzeni, a głównym powodem zamieszania są wg nich podzielniki ciepła. Z rozmów z mieszkańcami wynika, że problem ponadnormatywnych dopłat nie jest „równomiernie” rozłożony w mieście. Na przykład na osiedlu Jagiełły wiele osób nie miało dopłat, lub były one minimalne.

Czy wizyta ekipy telewizyjnej z programu Interwencja rozwiąże problem? Czy Spółdzielnia usiądzie do poważnej rozmowy z mieszkańcami?

INTERWENCJA w Brzesku. Wykańczają ich dopłaty do ciepła. Winne podzielniki? / zapis programu <==

Wg wstępnych informacji jakie otrzymaliśmy emisja programu Interwencja poświęconego sporowi mieszkańców ze Spółdzielnią Mieszkaniową w Brzesku w sprawie zawyżonych rachunków za ogrzewanie będzie miała miejsce w piątek 3 listopada 2023 r. o godz. 16.15 w telewizji Polsat.

Reportaż został nagrany we wtorek 24 października 2023 r. przed budynkiem Regionalnego Centrum Kulturalno Bibliotecznego. W spotkaniu z ekipą programu Interwencja wzięło udział kilkadziesiąt osób czujących się pokrzywdzonymi z powodu wysokich dodatkowych opłat jakie mają wpłacić w ramach rozliczenia na konto Spółdzielni Mieszkaniowej. W spotkaniu brali również udział przedstawiciele Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, które dostarcza energię cieplną do budynków administrowanych przez spółdzielnię mieszkaniową.

Interwencja to popołudniowy program reporterski o tematyce społeczno-interwencyjnej, nadawany codziennie od poniedziałku do piątku na antenie Telewizji Polsat.

O spotkaniu pisaliśmy w materiale:

Program Interwencja w Brzesku. Członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej oburzeni wysokością opłat za ogrzewanie <==

foto: Interwencja

IB

Podobne artykuły

Back to top button