ADV
Wiadomości

Przejście na zaopatrzenie emerytalne aspiranta sztabowego Wiesława Kowalczyka

29 października 2020 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni pożegnali odchodzącego na zaopatrzenie emerytalne asp. sztab. mgr Wiesława Kowalczyka.

Służbę w formacji PSP w Brzesku rozpoczął 1 sierpnia 1998 roku przechodząc poprzez poszczególne stanowiska: ratownik kierowca, operator sprzętu specjalnego, dowódca zastępu, dyżurny operacyjny. W trakcie ponad 22 letniej służby został wyróżniony: Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę, Brązowym i Srebrnym Medalem za Zasługi Dla Pożarnictwa, Brązową Odznaką Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej.

Funkcjonariusz Wiesław Kowalczyk pełniąc służbę w Komendzie Powiatowej PSP zapisał się jako osoba zdyscyplinowana, sumienna, cechująca się uczciwość i lojalność. Aspirant Wiesław Kowalczyk to strażak który swoją postawą zyskał sobie dużą sympatie i zaufanie w gronie strażaków w Państwowych jak i Ochotniczych Strażach Pożarnych z którymi współpracował.

Komendant Powiatowy PSP w Brzesku bryg. Janusz Potera oraz funkcjonariusze, koleżanki i koledzy z Komendy Powiatowej PSP w Brzesku podziękowali odchodzącemu na zaopatrzenie emerytalne koledze za dotychczasową współpracę życząc mu dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

IB

 

blank

Podobne artykuły

Back to top button