ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości

Super rabaty na otwarcie Salonu Producenta KARPOL w Brzesku

Firma KARPOL otwiera swój salon z osłonami okiennymi w Brzesku. Zapraszamy na otwarcie.

W sobotę 7 listopada, w Brzesku przy ul. Głowackiego 49g, o godzinie 10.00, firma KARPOL otwiera największy w regionie salon z osłonami okiennymi. Z tej okazji przygotowana została specjalna oferta promocyjna na produkty firmy KARPOL, która wynosi aż do 50% rabatu. Dziś rozmawiamy na temat otwarcia z panem Józefem Kurkiem, właścicielem firmy.

Czym zajmuje się firma KARPOL?         

Firma KARPOL działa w branży dekoracyjnej, a dokładnie mówiąc produkuje osłony okienne od ponad 30 lat, systematycznie się rozwijając i rozbudowując swoje portfolio. Firma swoją siedzibę ma w miejscowości Zamieście, koło Limanowej.

Co dokładnie rozumiemy przez pojęcie osłony okienne?           

Są to produkty, dzięki którym nasi klienci mogą ochronić się przed światłem słonecznym jak również zyskać prywatność zasłaniając się od sąsiadów czy przechodniów, ale również ochronić się przed komarami wybierając nasze moskitiery.

Czyli są to np. rolety?         

Tak i nie tylko. Firma KARPOL w swojej ofercie posiada rolety typu mini czy w kasecie z różnymi materiałami np. Dzień–Noc. W naszym portfolio można znaleźć również plisy okienne, żaluzje drewniane i aluminiowe, karnisze drewniane, karnisze metalowe czy szyny PCV. Tak jak wspomniałem wcześniej,  produkujemy również różnego rodzaju moskitiery okienne i drzwiowe, które ochronią nas przed komarami, których w tym roku jest bardzo dużo.

Czy w salonie można kupić produkty od ręki czy tylko na zamówienie?        

Tak, mamy gotowe produkty, które klient może zakupić od razu na miejscu w salonie. Są to karnisze, szyny PCV, rolety czy nawet moskitiery. Oczywiście rozumiemy, że każde okno jest inne, a tym bardziej wnętrze danego pomieszczenia. Dlatego nasi klienci z pomocą naszej fachowej obsługi mogą sobie indywidualnie skonfigurować dany produkt. Rozumiemy, że dziś każdy jest zajęty, dlatego oferujemy naszym klientom możliwość pomiaru i montażu naszych produktów.

Czy rabat 50 procent na Państwa produkty jest tylko dostępny w dzień otwarcia salonu?  

Nie, rabat ten jest przyznawany każdemu klientowi, który kupi wybrane produkty firmy Karpol.

Czy obecne spowolnienie gospodarki nie wpłynęło negatywnie na Państwa branże?

Tak, odczuwamy skutki spowolnienia gospodarki, jak większość przedsiębiorstw. Jednak staramy się nie poddawać kryzysowi i kontynuować naszą strategię rozwoju i udoskonalania. W ostatnim czasie poszerzyliśmy nasz asortyment o nowe produkty i materiały z myślą o zaspokojeniu rozwijających się potrzeb naszych klientów.

Czy posiadają już Państwo inne salony?

Tak, posiadamy już własne salony. Jako pierwszy powstał salon w Limanowej, czyli w mieście znajdującym się zaraz obok naszej siedziby. Po otwarciu tegoż salonu spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem klientów, co zmotywowało nas do otwierania kolejnych salonów. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Dziękuję za rozmowę i zapraszamy na otwarcie.

Salon Czynny
PN.–PT.: 10.00-16.00
SB.: 9.00-13.00

blank

IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button