ADV
Wiadomości

Przejście na zaopatrzenie emerytalne funkcjonariuszy z KP PSP w Brzesku

31 sierpnia 2021 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni pożegnali odchodzących na zaopatrzenie emerytalne funkcjonariuszy mł. bryg. Władysława Świdra, oraz asp. Witolda Kuryło.

mł. bryg. Władysław Świder służbę w formacji PSP rozpoczął 30.08.1993 r. w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Następnie od 01.07.1995 r. służył w KP PSP w Brzesku, przechodząc poprzez poszczególne stanowiska: ratownik, dowódca zastępu, młodszy inspektor, dowódca sekcji, specjalista, starszy specjalista, kierownik sekcji. W trakcie 28-letniej służby został wyróżniony: Brązowym, Srebrnym i Złotym Medalem za Zasługi Dla Pożarnictwa, Brązową Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej, Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Dyplomem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

asp. Witold Kuryło służbę w KP PSP w Brzesku rozpoczął 21.07.1997 r., przechodząc poprzez poszczególne stanowiska: młodszy ratownik, ratownik, starszy ratownik, dowódca zastępu. W trakcie 24-letniej służby w KP PSP w Brzesku został wyróżniony: Brązowym i Srebrnym Medalem za Zasługi Dla Pożarnictwa.

Komendant Powiatowy PSP w Brzesku bryg. Janusz Potera oraz funkcjonariusze, koleżanki i koledzy z Komendy Powiatowej PSP w Brzesku podziękowali odchodzącym na zaopatrzenie emerytalne funkcjonariuszom za dotychczasową współpracę, życząc dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Galeria zdjęć <==

PSP Brzesko

Podobne artykuły

Jeden komentarz

  1. Pan Kuryło baaaardzo miły i uśmiechnięty człowiek! Z pewnością będzie go brakować 😉 powodzenia w dalszym życiu.

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast