ADV
SportWiadomości
Trending

Przekaż 1% podatku dla Okocimskiego Klubu Sportowego

Już wkrótce ruszą rozliczenia w ramach 1 procenta podatku. Dlatego jako Okocimski Klub Sportowy zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków sportu o ofiarowanie 1% podatku właśnie nam.

Bez względu na to czy Ty i Twoje dzieci już uprawiają sport lub dopiero zamierzacie – PODARUJ NAM JEDEN PROCENT PODATKU.

Pomóż nam pomóc Tobie, Twoim dzieciom i Twoim wnukom rozpocząć lub kontynuować wspaniałą przygodę ze sportem. Sport to piękne wartości: uczciwość, sprawiedliwość, honor, kultura, gościnność, szacunek. Sport najlepiej uczy, wychowuje i integruje. Ale przede wszystkim sport to zdrowie!

Działający od 89 lat klub jest największym klubem sportowym w regionie. W jego szeregach szkoli się setki młodych zawodników. By zapewnić im godne warunki do treningu i rozwoju działacze OKS proszą o przekazanie 1% podatku. Na pewno będą to dobrze zainwestowane środki! Pomagamy młodym ludziom właściwie wykorzystywać drzemiący w nich potencjał oraz umożliwiać im rozwijanie swoich zdolności i pasji. Dążymy do tego, aby łączyć ludzi wokół sportu i dla sportu.

Możemy pomóc naszym dzieciom i młodzieży rozwijać swoje sportowe umiejętności i aktywnie spędzać swój wolny czas na treningach w Akademii Piłkarskiej CanPack Okocimski Brzesko. Szanowni Państwo, jak to zrobić? Przekazując 1% podatku. Pieniądze pochodzące z 1% podatku dochodowego mogą zostać przeznaczone praktycznie na każdy cel, który będzie zgodny z zapisanymi w statucie Okocimskiego Klubu Sportowego, a między innymi na: dofinansowanie wyjazdów na zawody, zakup sprzętu, wynajem obiektów sportowych, zakup strojów i elementów wyposażenia zawodników etc.

Aby stworzyć jak najlepsze warunki treningowe dla naszych drużyn, umożliwiając tym samym, ciągły rozwój dysponując profesjonalnym sprzętem piłkarskim, prosimy wszystkich sympatyków Klubu o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej organizacji. Liczymy na pomoc ze strony naszych zawodników, ich rodzin, kibiców oraz mieszkańców naszego regionu. Zgromadzone środki pozwolą nam zapewnić odpowiednie warunki do dalszego rozwoju drużyn.

Działajmy jak drużyna!

Przekazanie podatku nie jest trudne! Można to ująć w skrócie: numer, kwota, cel. Gramy o jeden procent. Nowego znaczenia nabiera słynne powiedzenie „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Ten 1% jest na wyciągnięcie ręki dla nas wszystkich.

Do boju OKS-owska drużyno!

Aby przekazać 1% podatku należy, wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym, a mianowicie:

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz CEL SZCZEGÓŁOWY: Okocimski Brzesko 324

Każda złotówka jest dla nas istotna. Dlatego z całego serca dziękujemy za wybór naszego Stowarzyszenia jako adresata dla 1 % Państwa podatku. W imieniu naszych zawodników serdeczne dziękujemy za okazaną pomoc.

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd Okocimskiego Klubu Sportowego.

IB

Podobne artykuły

Back to top button