ADV
Wiadomości
Trending

Rozpoczęły się szczepienia policjantów

Po Warszawie w środę, Krakowie w czwartek, w piątek 24 marca 2021 r. ruszyły szczepienia służb mundurowych w Tarnowie.

Pierwsi mundurowi z Tarnowa są już szczepieni przeciw wirusowi SARS-CoV-2.  Narodowy Program Szczepień służb mundurowych w Tarnowie rozpoczął się w Szpitalu Wojewódzki im. Św. Łukasza, gdzie przed południem stawiło się 100 mundurowych różnych formacji, w tym 30 funkcjonariuszy tarnowskiej Policji, 10 policjantów z Brzeska, 20 strażaków Państwowej Straży Pożarnej, funkcjonariusze Straży Miejskiej z Tarnowa, Służby Ochrony Kolei, a także druhowie OSP.

W kolejnych dniach do szczepień przystąpią pozostali zdeklarowani policjanci regionu tarnowskiego, policjanci z powiatu bocheńskiego, brzeskiego, strażacy państwowych i ochotniczych straży pożarnych oraz pozostałe służby mundurowe.

– To bardzo ważne, aby jak najwięcej mundurowych skorzystało z takiej możliwości. Szczepienie wśród tych grup zawodowych jest niezwykle istotne, bo to ludzie, którzy codziennie z pierwszej linii frontu ratują innych i aby mogli to robić, sami muszą być zdrowi.
Dlatego nie dajemy się wirusowi, szczepimy się i Was gorąco do tego zachęcamy – zachęcają policjanci z Komendy Miejskiej w Tarnowie.

W najbliższych dniach tarnowski szpital zaszczepi 400 mundurowych, którzy wyrazili akces w procesie szczepienia.


KMP Tarnów

Po Warszawie w środę, Krakowie w czwartek – dziś ruszyły szczepienia służb mundurowych w Tarnowie👍
#SZCZEPIMY SIĘ

No i…

Opublikowany przez Tarnowska Policja Piątek, 26 marca 2021

Podobne artykuły

Back to top button