ADV
Wiadomości
Trending

Rudy Rysie / Skradziono ule z pasieki. Pomóż je odnaleźć

Z piątku na sobotę 2/3 kwietnia 2021 w miejscowości Rudy Rysie (Gmina Szczurowa) z Pasieki Siła Natury skradziono ule wraz z rodzinami pszczelimi. Łupem złodziei padło 5 uli styropianowych wraz z rodzinami pszczelimi (typ: wielkopolski, 10-ramkowe, firmy Burnat – układ jak na zdjęciu) oraz 3 ule odkładowe (8 ramkowe firmy Sułkowski).

Do kradzieży doszło na działce rolnej umiejscowionej na przeciwko cmentarza, przy drodze wojewódzkiej 768.

Wszystkie osoby które widziały w tych dniach w okolicy pasieki podejrzane osoby lub samochód dostawczy proszone są o pomoc. Do zdarzenia jak podejrzewa właściciel pasieki doszło w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

– Bardzo proszę o udostępnianie tego postu, oraz przesłanie go dalej znajomym, w celu dotarcia do jak największego grona ludzi – apeluje Tomasz Góra właściciel pasieki Siła Natury.

Sprawa została przekazana Policji, która wszczęła śledztwo w tej sprawie. Za wszelkie informacje które pomogą w schwytaniu złodziei jest przewidziana nagroda pieniężna w wysokości 2 tysięcy zł.

Właściciel pasieki Siła Natury – Tomasz Góra prosi o wszelkie informacje które pozwolą na ustalenie sprawców kradzieży. Jego numer telefonu: 723 399 514.


IB

Zdjęcie poglądowe skradzionego ula

Witam.

W dniach 2-3.04.2021 skradziono z Pasieki Siła Natury 5 uli styropianowych wraz z rodzinami…

Opublikowany przez Pasieka Siła Natury Środa, 7 kwietnia 2021

Podobne artykuły

Back to top button