ADV
1
RozmaitościWiadomości
Trending

Shivakumar Shekar z Brzeska bierze udział w II edycji programu „Farma”

Shivakumar Shekar z Brzeska bierze udział w II edycji programu „Farma”.  „Farma” emitowana jest od 2 stycznia 2023 r. od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Shivakumar Shekar ma 53 lata i od 11 lat jest związany z Brzeskiem. Pochodzi z Indii, a do Polski sprowadziła go miłość do żony. Jest nauczycielem jogi Patanjali oraz ambasadorem jogi śmiechu. Organizuje eventy promujące kulturę Indii oraz wyjazdy turystyczne i zdrowotne do swojego kraju.

Twierdzi, że Bóg jest wszędzie i można go dostrzec nawet w kamieniu. Jego życiowe motto brzmi: „życie jest podróżą, jesteśmy tutaj na jakiś czas”.

Shivakumar Shekar – wizytówka video – (dostępna po zalogowaniu w Polsat GO) <==

II sezon programu Farmer można oglądać również na platformie Polsat Go <==

Prace na planie drugiej odsłony „Farmy” realizowane były od maja do lipca 2022 r. Castingi do programu odbywały się wczesną wiosną.

Farma – o programie

„Farma” to reality show, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali. Wczesne wstawanie, opieka i obrządzanie zwierząt, prace w polu, posiłki z tego co uda się im wyhodować, a spokojny sen tylko wtedy, gdy obowiązki na to pozwolą. Do tego pojedynki o przetrwanie, a także zadania, które będą wymagały od nich trudnych decyzji, nie zawsze w zgodzie z ich charakterem. Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy Farmy będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Będę sojusze, kłótnie, intrygi, ale też przyjaźnie, a może nawet miłość?

Co tydzień z Farmą pożegna się jeden uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych!

W przygodę pełną wyzwań wyruszą z uczestnikami Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które od pierwszego dnia będą starały się pomagać Farmerom w ich drodze do zwycięstwa!


foto: Farma Polsat @ instagram
Farma Polsat / IB

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Farma (@farmapolsat)

VIDEO

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Farma (@farmapolsat)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Farma (@farmapolsat)

Podobne artykuły

Back to top button