ADV
Sport

Sokół Maszkienice na drodze do finału

W najbliższą środę 8 września Okocimski Brzesko rozegra spotkanie w ramach 1/2 finału Okręgowego Pucharu Polski. Przeciwnikiem „Piwoszy” będzie przedstawiciel ligi okręgowej Sokół Maszkienice. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 17:00 na boisku w Maszkienicach.

Sokół Maszkienice tegoroczne rozgrywki w Pucharze Polski rozpoczął od I rundy, mierząc się wówczas z drużyną z Łysej Góry. Spotkanie to zakończyło się pewną wygraną Sokoła, który zwyciężył 4:1. Do bramki rywali trafiali wówczas Franciszek Musiał, Patryk Tomczyk, Tomasz Kozieł oraz Maciej Buch. W kolejnej rundzie zawodnicy trenera Arkadiusza Śliwy odprawili z kwitkiem Iva Iwkowa, wygrywając 3:0.

Awans do półfinału zespół Sokoła zapewnił sobie pokonując na wyjeździe Viktorię Porąbka Uszewska. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 3:0, a strzelcami bramek w tym spotkaniu zostali: Franciszek Musiał, Bartłomiej Sławek oraz Dawid Curyło.

Sokół Maszkienice bardzo dobrze radzi sobie również w meczach ligowych. Zespół Arkadiusza Śliwy po 4 kolejkach ma na swoim koncie komplet punktów i z 12 punktami na koncie jest liderem rozgrywek ligi okręgowej.

Zwycięzca dzisiejszego pojedynku zmierzy się w finale z Koroną Niedzieliska, która w półfinale pokonała Wiślanie Wola Przemykowska wynikiem 2:7.

okocimski.com

Podobne artykuły

Back to top button