ADV
Wiadomości

Spotkanie opłatkowe Klubów Senior+ z Gminy Dębno

W siedzibie Klubu Seniora w Sufczynie, we wtorek 20 grudnia 2022 odbyło się spotkanie opłatkowe. Przy wspólnym stole spotkali się Seniorzy z Klubów Senior+, działających na terenie Dębna i Sufczyna.

Galeria zdjęć <==

Na wydarzenie przybyli zaproszeni goście m. in. wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Renata Marecik, księża z Parafii pw. Ducha Świętego w Sufczynie: proboszcz Waldemar Cieśla, rezydent Adam Bajorek, wikariusz Krzysztof Pach, a także sołtysi Ewa Płaneta i Paweł Biliński. Ponadto obecni byli bibliotekarz z Publicznej Biblioteki w Sufczynie Bernadeta Malec oraz delegacja strażaków z jednostki OSP Sufczyn.

Spotkanie rozpoczęło się licznymi życzeniami z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło ciepłych słów od wójta gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego, proboszcza Waldemara Cieślika oraz kierownika Klubów Seniora Eweliny Mazurek. W imieniu Seniorów, głos zabrała pani Lucyna Płaczek. Podziękowała ona wszystkim za pomoc, liczne wycieczki i zaangażowanie ze strony wójta Wiesława Kozłowskiego, dyrektor GOPS Renaty Marecik, a także kierownika Eweliny Mazurek i opiekuna Teresy Orzeł.

Po życzeniach wszyscy zasiedli do świątecznego stołu, na którym znalazły się tradycyjne potrawy wigilijne. Po degustacji obecni otrzymali prezenty z rąk wójta Gminy Dębno. Spotkanie było okazją do przyjacielskich rozmów oraz spędzenia czasu w życzliwej, radosnej i rodzinnej atmosferze.

– Kluby Seniora+ na terenie gminy Dębno to przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy je tworzą. W takich miejscach takie pojęcia jak nuda i samotność nie istnieją, ponieważ uczęszczają do nich osoby, które są pełne pasji i zaangażowania. Staramy się integrować osoby starsze, poprzez organizację różnorodnych zajęć, spotkań oraz wyjazdów – mówi wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Gmina Dębno

Podobne artykuły

Back to top button