ADV
1
Rozmaitości
Trending

STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy! Ekstremalny bieg nie tylko dla strażaków

Chcesz poznać granicę swojej wytrzymałości? Weź udział w strażackim biegu terenowym z przeszkodami. Do podjęcia wyzwania zapraszamy wszystkich, którzy chcą doświadczyć ekstremalnych wrażeń sportowych.

Startujemy 19 czerwca w Parku Kępińskich w Szczurowej. Zgłoś się już dziś – formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie www.strazmagedon.ospgorka.pl <== Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny. W ramach imprezy będzie prowadzonych wiele akcji charytatywnych i społecznych.

Zapisy do 14 czerwca – ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Szczegóły wydarzenia na FB –  STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy <==

Strażmagedon to wydarzenie którego celem jest celem jest nie tylko promocja aktywności fizycznej, integracja mieszkańców poszczególnych miejscowości i regionu, wsparcie działalności strażackiej, ale przede wszystkim propagowanie działalności charytatywnej. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich, nie tylko strażaków. Oprócz biegu, w dwóch kategoriach, dla osób indywidualnych i drużyn przewidziano wiele innych atrakcji.

Projekt ten realizowany jest ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach 5 edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

szczurowa.pl

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button