ADV
Wiadomości

Szczęśliwy finał poszukiwań 23-latka

Dzięki determinacji brzeskich policjantów w porę odnaleziono zaginionego mężczyznę.

19 listopada br. w godzinach wieczorowych, brzescy policjanci zostali poinformowani przez  jedną z mieszkanek powiatu, że dostała od swojego 23 -letniego znajomego niepokojącą wiadomość smsową. Mężczyzna napisał jej, że chce targnąć się na swoje życie. Natychmiast rozpoczęła się akcja poszukiwawcza, w której wzięli udział zarówno brzescy policjanci jak i strażacy z PSP Brzesko oraz druhowie z okolicznych jednostek OSP. Do późnych godzin nocnych ekipa poszukiwawcza przeczesywała okolicę w poszukiwaniu mężczyzny.

Równolegle do poszukiwań w terenie, brzescy kryminalni ustalali prawdopodobne lokalizacje, gdzie mężczyzna może przebywać.

Natychmiast po wytypowaniu miejsca, gdzie może znajdować się zaginiony, z samego rana policjanci pojechali szukać go we wskazanym pustostanie. 23-latek rzeczywiście był w tym budynku na terenie Brzeska. Nieprzytomny mężczyzna leżał na podłodze, w samym swetrze i spodniach, bez butów, a temperatura w pomieszczeniu była bliska zeru.

23-letni mężczyzna znajdował się w stanie zagrażającym jego życiu. Funkcjonariusze  okryli go i niezwłocznie wezwali karetkę pogotowia, która przetransportowała mężczyznę do szpitala, a o odnalezieniu poinformowali rodzinę. Aktualnie wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia.

IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button