Materiały sponsorowanePowiat BocheńskiWiadomości
Trending

Szukamy osób chętnych do pracy!

Sytuacja na terenie powiatu bocheńskiego dotycząca rozprzestrzeniania się wirusa SARS –COVID19 jest dynamiczna i tak naprawdę nikt nie umie przewidzieć jak długo jeszcze potrwa. Dziś w całym kraju padł niechlubny rekord największej liczby zakażeń na dobę. Dlatego zabezpieczając się przed brakiem zapewnienia opieki medycznej, przygotowaliśmy specjalną platformę, na której mogą zarejestrować się osoby, które chciałyby pracować w placówkach medycznych czy placówkach opieki społecznej takich jak Szpital Powiatowy w Bochni, Dom Pomocy Społecznej czy Zakład Opiekuńczo Leczniczy.

Dlatego zabezpieczając się przed brakiem zapewnienia opieki medycznej, przygotowaliśmy specjalną platformę, na której mogą zarejestrować się osoby , które chciałyby pracować w placówkach medycznych czy placówkach opieki społecznej takich jak Szpital Powiatowy w Bochni, Dom Pomocy Społecznej czy Zakład Opiekuńczo Leczniczy.
Sytuacja związana z zarażeniem się w kwietniu części personelu w Domu Pomocy Społecznej w Bochni, pokazała  z jak trudną sytuacją musieliśmy się zmierzyć. Zapewnienie ciągłości opieki nad podopiecznymi w pewnym momencie stało pod znakiem zapytania. Jednak po apelu skierowanym do społeczeństwa, zgłosili się wolontariusze, którzy takiej opieki nie bali się podjąć. Chcielibyśmy uniknąć takiej sytuacji dlatego szukamy pracowników, którzy w kryzysowej sytuacji nawiążą z nami współpracę.

Kogo szukamy ? Przede wszystkim szukamy osób chętnych do pracy, medyków, ratowników medycznych, studentów, ale też ludzi, którzy nie posiadają przeszkolenia medycznego. Przede wszystkim szukamy osób, które będą w stanie odnaleźć się w trudnej sytuacji za odpowiednie wynagrodzenie i po uprzednim przeszkoleniu – wyjaśnia starosta Adam Korta.

Przygotowano specjalny formularz, dzięki któremu powstanie baza osób. Co trzeba zrobić ? Wystarczy wejść na stronę i zarejestrować się https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSce9B2YW3i23qX4fJrjKXOZc9rwdQ-_rKKhVCgJLUfKhNfiAw/viewform

W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się pod numerem telefonu 883 687 558.

IB

Tagi
Pokaż więcej

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast
Close