ADV
Wiadomości
Trending

Tarnów / Konferencja dla pracodawców zatrudniających małopolskich Terytorialsów

11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej ramię w ramię z Zakładami Mechanicznymi w Tarnowie w dniu 22 marca 2024 roku zorganizuje Konferencję „Przywództwo, rozwój, gotowość do zmian – nowe spojrzenie na wzmacnianie obronności państwa” dedykowaną pracodawcom zatrudniającym żołnierzy WOT.

Spotkanie to będzie doskonałą okazją do omówienia korzyści wynikających z zatrudniania żołnierzy w sektorze cywilnym. Podczas konferencji zaprezentowana zostanie rola 11 MBOT w systemie obronnym państwa oraz przemysłu zbrojeniowego na przykładzie myśli technologicznej Zakładów Mechanicznych „Tarnów” S.A.

– Jest mi niezmiernie miło, że za zgodą Pana Prezesa Henryka Łabędzia możemy w tak niecodziennych okolicznościach przyjąć i uhonorować pracodawców rozumiejących istotę oraz potrzebę budowy i umacniania naszej formacji – powiedział płk Marcin Siudziński, Dowódca 11 MBOT.

Konferencja jest pierwszą z całego cyklu spotkań. To ważny krok w budowaniu silnej współpracy między sektorem wojskowym i cywilnym na rzecz bezpieczeństwa kraju.

11 MBOT

blank

Podobne artykuły

Back to top button