ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Tarnów. „Łowcy pedofilów” zatrzymali 39-latka spod Dębicy / 13 kwietnia 2024 r.

39-letni Patryk B. mieszkający na co dzień we wsi Przeczyca w powiecie dębickim na podkarpaciu ostatnie miesiące spędził poza granicami Polski skąd korespondował z 12-latką.

Do spotkania miało dojść w piątek, 12 kwietnia 2024 r. przed galerią Gemini Park w Tarnowie.
Mężczyzna pobił się z pracodawcą za co został wyrzucony przez właścicieli i postanowił wtedy wrócić do Polski (wstępnie taki powrót zakładał w okolicach wakacji). W środę jadąc busem w biały dzień nagrał i wysłał do dziecka film gdzie się dopuścił się czynu obscenicznego. Naciskał na jak najszybsze spotkanie obiecując dziecku w zamian zakupy w galerii.
W piątek aby dostać się na spotkanie z dzieckiem najpierw został podwieziony przez szwagra samochodem na przystanek autobusowy do Pilzna skąd dotarł do centrum Tarnowa. Stamtąd taksówką dojechał pod galerię handlową „Gemini”, gdzie spodziewał się czekającej na niego 12-latki. Miał pecha, czekało na niego sześciu łowców Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY.
Mężczyzna, jak się okazało przybył na spotkanie z dzieckiem w stanie sporego upojenia alkoholowego gdyż poddany badaniom w KMP Tarnów „wydmuchał” ponad 2 promile. Jeszcze w czasie prowadzonych z nimi pierwszych czynności płakał wyrażając skruchę. Przypomnijmy, że sam przyznał się, że już kilka lat temu był karany za kontakty z osobą małoletnią.
– Do tego już po naszym live na naszą skrzynkę wpłynęło mnóstwo informacji o jego obrzydliwej aktywności nakierowanej na kontakty z osobami małoletnimi – podkreślają przedstawiciele Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY.
Patryk B. w policyjnym PdOZ spędził 24h. Tyle czasu wystarczyło by przeprowadzić z nim wszelkie czynności oraz doprowadzić go do prokuratury. Tam po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym Prokurator POSTAWIŁ MU ZARZUTY POPEŁNIANIA PRZESTĘPSTWA z art. 200 kk i pokrewnych mówiące m.in. o prezentowaniu osobie małoletniej treści pornograficznych oraz prezentowanie osobie poniżej 15 lat wykonanie czynności seksualnej, a także elektroniczną korupcję seksualną małoletniej.
Mężczyzna PRZYZNAŁ SIĘ DO STAWIANYCH MU ZARZUTÓW.
Decyzją prokuratora wobec podejrzewanego zastosowano wolnościowe środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego z obowiązkiem stawiania się w wyznaczonym posterunku policji dwa razy w tygodniu oraz zabroniono mu opuszczania kraju. Tym samym mężczyzna na swoją właściwą rozprawę sądową oczekiwać będzie na wolności.
Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY
Galeria zdjęć 

Podobne artykuły

Back to top button