ADV
blank
KulturaPowiat BocheńskiWiadomościWideo
Trending

To już dzisiaj: Głosujemy na Orkiestrę Baczków w Finale Mam Talent!

Fani programu Mam Talent 2021 już z niecierpliwością oczekują wielkiego finału. Ogromne nadzieje na pozytywne rozstrzygnięcie finału mają mieszkańcy Gminy Bochnia skąd pochodzą muzycy z Orkiestry Baczków – to oni są jednym z faworytów bieżącej edycji talent show. O zwycięstwie zadecydują głosy publiczności, dlatego  Orkiestrę Baczków warto wesprzeć smsami (najlepiej kilkoma).

W sobotę 27 listopada 2021 r. o godzinie 20.00 na antenie telewizji TVN wielki finał. Na zwycięzców czeka główna nagroda w wysokości 300 tysięcy złotych.

O zwycięstwo oprócz Orkiestry Baczków powalczą:  Trio Ket, Fpytke, Mariusz Bochniarz / Fundacja Ocelot, Jordan Ogorzelski, Jagoda Piec i Stefan, Maja Kućko i Mariusz Nguyen / Fundacja Ocelot, Dominika Krzymowska, Krzysztof Jarosa oraz Duo Eyal & Julia.

Z przyczyn niezależnych od twórców i producentów talent show, nastąpiły zmiany w składzie finału. Zgodnie z regulaminem produkcji miejsca uczestników, którzy nie mogą wystąpić w finale, zajmą kolejni pretendenci do dzikiej karty, którzy zdobyli największą liczbę głosów widzów.

– Jak już zapewne wiecie Orkiestra Baczków o godz. 20.00 wystąpi w finałowym odcinku Mam Talent TVN. Pamiętajcie aby wesprzeć ich wysyłając SMSy – apeluje wójt Gminy Bochnia Marek Bzdek.

Wydarzenie na facebooku Głosujemy na Orkiestrę Baczków w Finale Mam Talent! <==

Mam talent! to polski program telewizyjny typu talent show emitowany od 13 września 2008 do 30 listopada 2019 r. oraz ponownie od 4 września 2021 r. na antenie TVN, oparty na brytyjskim formacie Got Talent. 13 edycja programu wystartowała 4 września.

foto: Mam Talent /TVN

IB /Orkiestra Baczków

VIDEO

blank

Podobne artykuły

Back to top button