ADV
Kultura
Trending

To już dzisiaj! Spotkanie autorskie z Przemysławem Kossakowskim w Dębnie/ 9 grudnia 2023 r.

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Biblioteki Publiczne Gminy Dębno i Dębińskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Przemysławem Kossakowskim!

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 9 grudnia o godz. 17:00 w Hala Widowiskowo – Sportowa w Dębnie.

Spotkanie jest częścią projektu “Kulinarne podróże po tradycji i literaturze”, realizowanego przez Dębińskie Centrum Kultury w Bibliotekach Publicznych Gminy Dębno z programu “Partnerstwo dla książki”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Wstęp na spotkanie jest wolny, ale obowiązywała rezerwacja miejsc.

Darmowe bilety był do odebrania na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Dębno, w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi, oraz w bibliotekach publicznych Gminy Dębno: w Porąbce Uszewskiej, w Dębnie, Maszkienicach, Sufczynie i Łysej Górze.

Przemysław Kossakowski – dziennikarz, podróżnik, autor książek „Na granicy zmysłów” i „Drobna nieuważność i inne historie”, twórca cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Wtajemniczenie”, „Down The Road”. Spotkanie będzie interaktywną podróżą przez lata eksperymentalnych doświadczeń autora w różnych zakątkach świata, rozszerzone historiami z najnowszej książki.

Serdecznie zapraszamy!

Gmina Dębno

PLAKAT

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button