ADV
Kultura

To już jutro – spotkanie sekcji cyfrowej Klubu Bibliotecznego w brzeskiej bibliotece / 17 marca 2023 r.

Swoją działalność rozpoczyna Sekcja cyfrowa Klubu Bibliotecznego Działu Dorosłych. Zapraszamy na pierwsze, wykładowo-warsztatowe spotkanie, którego tematem będą aplikacje mobilne. Spotkanie odbędzie się w piątek 17 marca 2023 r. o godz. 9:00 w Regionalnym Centrum Kulturalno Bibliotecznym.

Wydarzenie na Facebooku: Jak korzystać z aplikacji mobilnych? – spotkanie Sekcji cyfrowej Klubu Bibliotecznego | Facebook <==

Będziemy rozmawiać o ich funkcjach, zaletach, o tym, jak je zainstalować oraz odinstalować. Pokażemy i polecimy kilka przydatnych aplikacji. Udział w spotkaniu nie wymaga zapisów (chociaż z chęcią przyjmiemy informację o planowanym udziale, usprawni to organizację), zapraszamy wszystkie chętne osoby dorosłe, a zwłaszcza seniorów.

Sekcja cyfrowa Klubu Bibliotecznego skierowana jest do osób zainteresowanych rozwijaniem swoich szeroko rozumianych kompetencji cyfrowych. W ramach spotkań o charakterze wykładowym lub warsztatowym uczestnicy będą poszerzać swoje umiejętności związane z korzystaniem z Internetu, komputera, urządzeń mobilnych, ale też urządzeń elektronicznych typu biletomaty, paczkomaty itp. Działalność sekcji ma na celu przeciwdziałanie technologicznemu i społecznemu wykluczeniu, zwłaszcza osób starszych.

PiMBP w Brzesku

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button